Najdroższe kampery na świecie

Ponieważ był już najdroższy kamper w Polsce czas na najdroższe kampery ever! Czy to na co możesz wydać pieniądze jeśli chcesz mieszkać na kółkach.

Lista zapewne umowna- zawsze można dokupić złota kierownicę i będzie drożej, ale pokazuje czym rozbijają się na świecie ludzie. Żeby nie zanudzać nadmiarem luksusu dziś numer pierwszy.

Foretravel Seria prezydencka Realm FS605

Długi na 45 metrów Foretravel Seria prezydencka Realm FS605 to luksusowy mini apartament hotelowy na kółkach. W zależności od układu piętra, samochód (autobus) wyposażony jest w jedną lub dwie łazienki, łóżko typu king-size (sypialnia główna). Ponadto na wyposażeniu: blaty kwarcowe, skórzane sofy, dwa stoły do jadalni z napędem elektrycznym, zestaw pralko-suszarki (ciekawe kto robi tam pranie).

Ponadto FS605 zawiera także trzy telewizory 4K, wbudowany router WiFi, odtwarzacz Blu-ray i system dźwięku przestrzennego Dolby 5.1 w salonie. Kuchnia zupełnie jak w domu: kuchenka mikrofalowa, kuchenka indukcyjna,  duża domowa lodówka i oczywiście zmywarka. Dla ocieplenia klimatu mamy kominek (zapewne jakaś elektryczna atrapa).

Uwaga: wanna jest w wersji opcjonalnej!

Cena to jedyny 1,2 mln dolarów amerykańskich. Czyli około 6 milionów złotych bez podatków, akcyz i oczywiście wyposażenia dodatkowego

Jeśli jednak nadal stoicie twardo na ziemi to polecamy nasze kampery- chociażby kultową VW Grand California 600.

Sami oceńcie czy warto wypożyczyć normalnego kamerą czy jednak wydacie na Foretravel Seria prezydencka Realm FS605 i kurs prawa jazdy kategorii C 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.